Máte rádi děti? Chcete přispět na dobrou věc? Zpříjemnit dětem život v dětském domově? Udělat dobrý skutek? Potom je tu příležitost také pro vás.

https://www.tomikup.cz/list/public/d1127dac-3693-41bd-ae11-8056f5b28bf6

Jste soukromá osoba?
Každý drobný obnos nebo věcný dar nás potěší a dětem udělá radost.

Jste úspěšný podnikatel?Využijte zákon č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů § 15 odst. 8 nebo § 20 odst. 8.
Snižte si své daňové zatížení – naše děti vám budou vděčné.

Kdykoliv jsme připraveni s vámi uzavřít smlouvu o poskytnutí daru.Jakoukoliv částku můžete poslat na náš účet č.

1411464349/0800, variabilní symbol 999.Děkujeme vám za vaši případnou přízeň, odměnou vám budou šťastné a rozzářené oči dětí.

Poděkování za Váš dar

Přátelé, kamarádi, lidé, jež máte srdce na správném místě. To, že jste pro nás něco udělali, není úplná samozřejmost. A už vůbec to není Vaše povinnost. Nevíme ještě přesně,  jak s Vaším krásným darem naložíme. Možná, že za něj dostaneme nějaký dárek, po kterém jsme dlouho toužili a tety nám ho nemohly koupit. A možná, že v té chvíli zapomeneme na to, že jsme měli trochu méně štěstí, než ostatní. Protože pro nás není samozřejmé, že si můžeme za maminkou večer přijít pro pohlazení na dobrou noc. Ani za tátou. Někteří z nás mámu či tátu neviděli mnoho let. Dalo by se psát ještě dlouho. O tom, jak nám někdy večer bývá, když nemůžeme spát. Jak se nemáme ke komu vracet na Vánoce, jak srdce bolí, ale slzy už netečou. Děkujeme Vám. Každému z Vás, kdo jste třeba i nepatrně pomohli.

Velké, speciální, poděkování všem, kteří na nás myslí a pomáhají nám. Bez Vás by vlastně mnohé nebylo.

A věřte, že my víme, jak obtížné je žádat.