
Oslava svátku svatého Martina
V pátek jsme prožili krásné a nezapomenutelné dopoledne, které jsme věnovali svátku svatého Martina. Napřed

V pátek jsme prožili krásné a nezapomenutelné dopoledne, které jsme věnovali svátku svatého Martina. Napřed

Halloween byl prostě úžasný🎃. Už od rána to u nás vypadalo jako v kouzelném a

Ve čtvrtek jsme ve škole prožili projektový den s názvem Jablíčkové veselí. Celý den se

V pondělí jsme využili slunečného počasí a vydali jsme se do přírody. Po cestě jsme

Milí přátelé, děti, rodiče i naši příznivci,rok utekl jako voda – a najednou tu byl

Minulý týden nás navštívil pan včelař, který nám poutavě vyprávěl o životě včel. Dozvěděli jsme

,,Ve zdravém těle zdravý duch“. Tímto heslem jsme se včera a dnes řídili. Nejprve jsme

Jak jsme si užívali čas mimo školní lavice…Navštívili jsme ZOO Olomouc, kde jsme obdivovali krásnou

Slunečné počasí jsme tento týden využili na maximum. Na začátku týdne jsme podnikli příjemnou vycházku,

K blížícímu Dni dětí jsme dostali parádní dárek- návštěvu zábavního parku Džungle Vsetín. Ideální místo,
Chcete nás podpořit?
Prostřednictvím našeho účtu je to snadné: 1411464349/0800
Děkujeme za Vaši podporu.
Přihlášení